O nás

Sme rodinná firma, ktorá sa venuje vývoju a výrobe pracovného oblečenia a osobných ochranných pracovných pomôcok. Pracovné oblečenie a hotelový textil tiež perieme a čistíme. Ako dodávateľ spĺňame všetky náročné kritériá pre potreby priemyslu na Slovensku a v celej Európe.

Hodnoty

Bezpečnosť pracovníkov naprieč všetkými profesiami je pre nás najvyššou hodnotou. Preto na trh prinášame kvalitné a inovatívne produkty.

Ciele

Naším prvoradým cieľom je poskytovať zákazníkom služby, ktoré im uľahčia život. Sme preto ich stabilným partnerom v oblasti OOPO a OOPP.

Kvalitné produkty a služby prinášame zákazníkom už takmer 30 rokov.

Našim klientom poskytujeme komplexné služby v segmente OOPO a OOPP. Od vypracovania návrhov na vhodné osobné ochranné pracovné odevy a osobné ochranné pracovné pomôcky cez ich výrobu, dodanie, uskladnenie, manipuláciu až po ich údržbu. Našou ponukou odbremeňujeme klientov od starostí spojených s OOPP a OOPO. Vedia, že sa na nás môžu na 100 % spoľahnúť. Pracovnú silu, ktorú by museli využiť, im tak šetríme a tým im pomáhame znižovať aj náklady.

Pozrite sa na ponuku nášho e-shopu

Kliknutie na nasledujúci odkaz Vás presmeruje do nášho e-shopu. Nech sa páči, vstúpe!

Prečo si vybrať nás

Našou veľkou výhodou v poskytovaní služieb je flexibilita pri riešení požiadaviek našich klientov a vlastná zákaznová výroba. To nám umožňuje obslúžiť rôzne druhy podnikov z celej Európy. Našim zákazníkom vykonávame audit používania ochranných prostriedkov a pomôcok, na základe ktorého získame prehľad o ich skutočných potrebách. Následne zabezpečíme stabilné a pravidelné dodávky presne toho, čo zákazník a jeho zamestnanci potrebujú v reálnom čase - nič zbytočne, nič navyše.

Kvalita

Pracujeme s overenými značkami, o ktorých vieme, že spĺňajú prísne kritériá kvality a pohodlia.

Rýchlosť

Tovar vyrábame a dodávame v najkratšom možnom čase tak, aby sme zákazníkom vyšli v ústrety.

Cena

Roky pôsobenia v našom odvetví nám dávajú možnosť poskytovať tovar a služby za skvelé ceny.

Ekológia

Staráme sa o naše životné prostredie, preto používame šetrné prostriedky na pranie a ošetrovanie textilu.