Servisný prenájom pracovného oblečenia

Súčasťou služieb, ktoré ponúkame, je aj servisný prenájom pracovného oblečenia. Práve táto služba je flexibilným, moderným a inteligentným riešením pre všetky spoločnosti, ktoré sa starajú o bezpečnosť a zdravie svojich zamestnancov. Pomáha im šetriť čas, skladové priestory a financie. Túto formu zabezpečenia a starostlivosti o pracovné oblečenie ocenia hlavne zamestnanci. Tí sa budú môcť v každej chvíli spoľahnúť na servisované pracovné oblečenie, pričom im samotným odpadá zodpovednosť a starostlivosť o jeho stav a hygienické prevedenie.

Servisný prenájom vnímame ako starostlivosť o zdravie zamestnancov.


Servisný prenájom pracovného oblečenia je flexibilnou službou, ktorá sa dokáže neustále prispôsobovať potrebám zákazníkov. Zákazník môže regulovať množstvo pracovného oblečenia podľa počtu zamestnancov, čím mu odpadá starostlivosť o jeho skladovanie a výdaj. Vie si vybrať strih a materiál tak, aby zodpovedal potrebám zamestnancov. Vďaka farebným kombináciám a obrandovaniu sa zo zamestnancov stávajú nositelia idey spoločnosti, v ktorej pracujú a podporuje sa tým aj jej firemná kultúra.


Najsilnejším posolstvom však je, že zamestnávateľ sa o svojich zamestnancov stará - 24 hodín denne, 7 dní v týždni a to bez viazaných finančných prostriedkov, s minimom starostí, v súlade s jeho skutočnými potrebami.

Ako prebieha servisný prenájom pracovného oblečenia

Servisný prenájom pracovného oblečenia predstavuje širokú škálu služieb, ktoré si zákazník vyskladá podľa svojich potrieb či preferencií. Postup je nasledovný:

Pri praní u nás rozlišujeme tri základné typy textilu, čomu sme prispôsobili aj naše priestory, v ktorých používame rôzne technologické postupy:

 • Analýza stavu a potrieb zákazníka (pri audite sa skúma: činnosti a zaradenie pracovníkov, pracovné prostredie a využívané materiály, používané OOPP, platná legislatíva)
 • Návrh strihových variácií, materiálov a farieb podľa požiadaviek zákazníka
 • Šitie a úprava pracovného oblečenia na mieru
 • Pranie, čistenie a sušenie pracovného oblečenia pri dodržaní zásad najvyššej kvality a hygieny
 • Oprava poškodeného pracovného oblečenia a vyradenie a nahradenie neopraviteľného/nenávratne poškodeného oblečenia
 • Skladovanie náhradných zásob pracovného oblečenia
 • Odvoz špinavého a dovoz čistého pracovného oblečenia z práčovne k zákazníkovi
 • Rozdelenie čistého a opraveného pracovného oblčenenia do skriniek zamestnancov

Výhody servisného prenájmu pracovného oblečenia

Využívať servisný prenájom je výhodné:

 • Pracovné oblečenie si nekupujete, iba prenajímte. Nemáte tak viazané finančné prostriedky, ktoré môžete investovať do rozvoja vášho podnikania.
 • Vďaka naším viac ako 30-ročným skúsenostiam v tejto oblasti poskytujeme garanciu vysokej kvality pracovného oblečenia.
 • Pracovné oblečenie, ktoré šijeme v našej krajčírskej dielni, je z certifikovaných materiálov a doplnkov, ktoré spĺňajú najvyššie normy kvality.
 • Ponuku našich strihov vieme prispôsobiť potrebám zamestnancov tak, aby sa v práci cítili nielen komfortne, ale boli zároveň aj chránení.
 • Postaráme sa o opravu a údržbu pracovného oblečenia zamestnancov, náhradné zásoby uskladníme u nás, čím šetríme váš čas, financie aj priestory.

ZÁKAZNÍCKA LINKA

0918 589 592

Denne: 07:30 - 15:30